Site

Odteď tu jsem i já

5. května 2011 v 15:41 | McCaslin
Ahoj.
Mou poviností je se vám představit, takže Ahoj :D
Jsem nová spoluadminka, která potáhne tento blog.
Formule sleduju už nějakej ten pátek a můj velký favorit a hrdina je Sebi Vettel.
Nejoblíbenější stáj je Red Bull :)

Co o mě napsat?
Jsem na základce a jsem pyšná Moravačka!
Poslouchám punk-rock, rock a punk. Kytary vládnou! :)
Nejoblíbenějšíkapela pro mě jsou kanadští Sum 41, na jejichž koncert pojedu v červenci ( :P)
Snažím se být milá a hodná..
Najdete mě i na mém blogu tady.
Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, klidně :)

Veselé vánoce :)

17. prosince 2010 v 15:42 | Elen ♫
Ahojky lidičky hlásím se vám po dlouhé době .. sice vánoce jsou až za týden ale já tu nebudu tak že vám už je popřeji ted :) Poslední dobou jsme vůbec nestíhala tak že se omlouvám že tu nic neni stalo se toho mnoho ale to přidám až po vánocích no .. Tak že tenhle obrázek to poví za mě a užijte si ... :)
f

Nová spolu adminka :) !

15. listopadu 2010 v 14:38 | Elen ♫
Čauky lidičky jen vám chci oznámit že ode dneška jsem tu nová spolu adminka která tu Madde bude pomáhat . Mám přezdívku Elen protože ve skutečnosti mám takové neobvyklé jméno Elena :) No původně mě o to Madde požádala abych jí tu pomohla už v létě ale to jsem nestíhala . No ale ted je to přesně naopak a já rada vypomůžu at se dá blog pořádně do pohybu ;). Ve světě formulí se pohybuji už 2 roky a asi tak nejvíc fandím Sebovi a stáji redbull :) No svůj blog sice nemám ale už s tím mám nějaké zkušenosti teda spíš s webovýma stránkami ale to nevadí . Udělám nový design jak mě o to Madde požádala a taky průřez sezony. Asi to nikoho nebude zajímat tady ten článek ale tak jen aby jste věděli :)

Blog se teprve rozjíždí ..

5. dubna 2010 v 20:51 | ♥Madde♥
Ahooj lidičky :D Možná znáte můj druhý blog o Lewisovi (lewis-hamilton-forever.blog.cz) ale v tom dost pochybuji no a taky si možná říkate proč si zakládam nový blog .. Je to tak že nechci psát jen o Lewisovi ale i o Sebastianovi no napadlo mě spojit muj první blog dohromady ale to mi pak přišlo dost blbí tak že jsem si založila new web.. No tak snad to bude mít úspěch jako ten blog o Lewisovi ;)
PS: V tomhle jsem strašná :D Strašně se rozepisuji :D
www.sebastian-vettel.blog.cz
 
 

Reklama

Ferarri at táhne ted tu Redbull vládne